Spiderman Homecoming – recenzja i opinia, ale własna. Nowy film o Spidermanie jest już po pierwszych pokazach, niestety zamkniętych. Ta szczelność nie jest powalająca – tym samym znam osobę, która zna osobę, która była na takim zamkniętym pokazie filmu Spiderman Homeconing.

Opinia dotycząca filmu Spider-Man: Homecoming

Film udany z dobrymi aktorami, bo dwie główne role to oczywiście

Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland) + Tony Stark / Iron Man (Robert Downey Jr.) = Spider-Man: Homecoming

Akcja taka jak trzeba, na czasie i bez zbytniego wyolbrzymiania superbohatera – lub dwóch, to zależy czy widzimy Iron Mana czy tylko Tonyego Starka 🙂

Bohater, superbohater jest i dobry i zły – jak zły i dobry policjant – także słyszałem, że można polecić – jest świetny

Gadżety już się pojawiły, oczywiście w roli głównej Spiderman spinner – ale już nie tak bardzo home coming 🙂

figurki kolekcjonerskie spider-man homecoming

Spider-Man-Homecoming-Tom-Holland

Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który dokonał udanego debiutu w Captain America: Civil War, zaczyna poruszać się swoją odkrytą tożsamością jako super-bohater w filmie Spider-Man: Homecoming. Wstrząśnięty swoimi doświadczeniami z Avengersami, Peter powraca do domu, gdzie mieszka z towarzyszką pod czujnym okiem swojego nowego mentora Tony’ego Starka (Robert Downey, Jr.).

Peter próbuje wrócić do normalnej codziennej rutyny – rozproszony myślami udowodnienia, że jest czymś więcej niż tylko przyjaznym sąsiadem Spider-Manem – ale kiedy Vulture (Michael Keaton) wyłania się jako nowy złoczyńca, wszystko, co Peter ma najważniejsze Być zagrożone.

recenzja spiderman homecoming

Możesz kupić wybrany gadżet na podstawie filmu

spinner superbohaterowie

Spider-Man: Homecoming czarny

Spider-Man: Homecoming czerwony

Główny bohater filmy Tom Holland potwierdził także, że wytwórnia Marvel Studios będzie kontynuować serię Spiderman Homecoming tradycyjnie w 3 filmach – więc jeszcze dwa przed nami nie licząc tego najnowszego. To standardowa strategia firmy Marvel Studios, która produkuje po 3 filmy z serii np. Iron Man także posiadał 3 filmy. Drugi film z cyklu Spiderman homecoming planowany jest już na 5 lipca 2019 roku.

Także w w późniejszym czasie zostaną wydane kolekcjonerskie zabawki figurki Spidermana z tej serii filmu. Na zdjęciach poniżej można zobaczyć co czeka fanów serii Spidermana.

Do zakupu będzie dostępna kolekcjonerska figurka Spidermana, Iron Mana i Vulture o wysokości 10.5cm

spiderman homecoming figurki

spiderman homecoming figurka ironman

spiderman homecoming figurka vulture

spiderman homecoming figurka spiderman

spiderman homecoming figurka ironmana

Ja osobiście mam nadzieję, że hitem okaże się rzeźba głowy odtwórcy Spidermana – Tom Holland skali 1:6

Rzeźba w kształcie głowy, charakteryzująca się niezwykłym podobieństwem Tom Holland, będzie zarówno w wersji regularnej, jak i Deluxe w skali 1/6!

Na podstawie nowego kostiumu walki, nadanego Peterowi Parkerowi przez Tony Starka, rysunek przedstawia nowo opracowaną rzeźbę głowy Spiderman z czterema parami wymiennych oczu, tworząc liczne kombinacje wyrażeń Spider-Mana

rzeźba głowy Aktora Spiderman Homecoming Tom Holland skali 1:6

rzeźba głowy Aktora Spiderman Homecoming