Odkąd Instagram zmienił własną formułę, polegającą na chronologicznym prezentowaniu zdjęć, na teraz pokazywanie wiadomości od tych, z którymi masz kontakt z większością, wiele serwisów i influencerów narzekało, że w rzeczywistości znacznie trudniej jest uzyskać zarówno polubienia, jak i obserwujących. Ta para grup użytkowników ma bardzo dużą stawkę za każdym razem, gdy modyfikuje się formułę Instagrama, ponieważ każda z nich używa systemu do generowania zarobków. Możesz kupić obserwujących na Instagramie, aby przeglądać naszą stronę internetową.
Posiadanie dużej liczby obserwujących z pewnością nie jest celem jedynym w swoim rodzaju dla influencerów. Firmy postrzegają również wartość rynkową w tym, jak duże liczby trafiają do ich fanów. Duże liczby służą jako społeczna weryfikacja, która promuje innych, aby wskoczyli na wagon zespołu naśladowców firmy.
Oczywiście, ponieważ każda korekta na Instagramie tworzy metodę łączenia się z ludźmi, a także rozwijania obserwujących, tylko trochę trudniejszą do wykonania, niektóre etykiety zwracają się ku nieczystym podejściom, aby przyspieszyć procedurę – na przykład kupowanie polubień na Instagramie.

Autentyczna droga do zdobycia jeszcze większej liczby obserwujących na Instagramie jest w rzeczywistości znacznie łatwiejsza, niż myślisz.

Jak kupować polubienia na Instagramie
Istnieje kilka niezalecanych, a także znanych technik szybkiego wyhodowania fałszywego obserwatora:
Opracuj wiele fałszywych profili, a także posiadaj je tak, jak informacje o Twojej marce. W rzeczywistości istnieją również usługi, które sprzedają lajki na Instagramie.
Subskrybuj usługę zapewniającą dostęp do robotów indeksujących Instagrama, które będą śledzić lub polubić zdjęcia na podobnych profilach; w tym momencie boty przestają obserwować te konta w przyszłości, aby zachować jeszcze bardziej „odpowiedni” odsetek obserwujących / obserwujących.
Pierwsze podejście do sztucznego ulepszania kwestii obserwujących na Instagramie jest trochę bardziej męczące i nie prowadzi prawie niczego, aby poprawić interakcje. Niektóre firmy wolą korzystać z usługi, która sprzedaje polubienia pochodzące ze sztucznych stron.
Nieuchronnie interakcja jest tym, na co patrzy Instagram, gdy umieszczają Twój obraz na aspiracyjnej stronie Eksploruj, która tak naprawdę pomaga niektórym kontom i informacjom stać się wirusowymi.
Różne inne komplikacje związane z tą taktyką są w rzeczywistości niezwykle łatwe do przejrzenia. Kilku fałszywych obserwujących profil bez zdjęć lub nawet interakcji osobistych to ogromna czerwona flaga i wyraźny znak wątpliwego zadania.
Druga technika kupowania obserwujących na Instagramie w oparciu o politykę współpracy lub światowych mediów społecznościowych to „follow for compliance with”. Oczywiście w większości przypadków ci nowi obserwujący nie zdają sobie sprawy, że bot po prostu wróci i przestanie obserwować ich konto przez kilka dni, kiedy najmniej to uznają.
Tak więc jest to trochę oszustwo, które niektórzy mogą uważać za nieprofesjonalne. Inni mogą zarejestrować się w in, a także zareagować negatywnie na twoją wytwórnię, jeśli jakakolwiek osoba wybierze ją, a także cię wezwie.
Niektóre usługi wspierane przez boty sięgają po uniwersalne jedno lub dwuwyrazowe rozmowy o obrazach, takie jak „Ładne!”, „Niezwykłe!” lub „Dobra robota!” Niedoświadczonym wydaje się, że rzeczywista osoba łączy się ze swoimi postami na blogu. Oczywiście dla tych, którzy rozumieją znacznie lepiej, a nawet prawie dla każdego, kto korzysta w tym momencie z mediów społecznościowych, ta technika jest w rzeczywistości przezroczysta.

Jak zdobyć obserwujących na Instagramie
Spróbuj znaleźć wiarygodnego dostawcę.
O dziwo, kupowanie obserwujących na Instagramie stało się w rzeczywistości znacznie mniej bezpośrednie niż tak szybko, jak to było w rzeczywistości.
Instagram zaczął tłumić proces, który sprzeciwiał się jego własnym warunkom korzystania z usługi. Obejmuje to oszukańcze aplikacje innych firm, fałszywych obserwujących, a także boty.
Nazwy marek z pewnością zaczynają przejmować się miliardem dolarów, które spadną od sztucznych obserwujących na Instagramie. Marki nie chcą, aby ich reklama i marketing były kierowane na profile warstw, więc wymagały zwiększonej odpowiedzialności od wpływowych osób.

W rezultacie narzędzia stają się coraz bardziej popularne. Wraz z całym tym napięciem, kilku dużych dostawców, na których patrzyłem na początku, ponieważ mój eksperyment już się zawalił.
Ogólnie rzecz biorąc, badanie miejsc, w których można kupić polubienia na Instagramie, to w rzeczywistości mroczna dziura w niepokojących witrynach internetowych, wraz z wątpliwym nadzorem, rozumowaniem i edycją kopii. Jest mnóstwo usług do wyboru.