Nie wiesz co kupić szefowi, babci czy koleżance? A może wiesz, że dana osoba lubi konkretne słodycze, napitki czy innego typu smakołyki? Chcesz jej je ofiarować w elegancki sposób? Świetnym rozwiązaniem będą ekskluzywne kosze prezentowe. Umieścisz w nich wszystko to, o czym marzy obdarowany, a całość – dzięki stylowemu opakowaniu – będzie wyglądać po prostu nadzwyczajnie. Zobacz, spośród jakich gotowych ofert możesz wybierać.

Upominkowy kosz ze słodyczami

To chyba najbardziej popularny z tego typu podarunków. Co można do niego schować? Bombonierki. Batoniki. Czekoladki. Ciastka. Cukierki. Owoce kandyzowane. Żelki. I wiele, wiele innych. Pamiętajmy jednak, że taki kosz na prezent musi być bardzo gustowny, dlatego nie wybierajmy najtańszych produktów. Czasem lepiej jest kupić mniej artykułów, ale za to te lepszej jakości, w lepszych opakowaniach. Z takiego upominku ucieszą się zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

A co na kosz prezentowy dla mężczyzny?

Przyjęło się, że panom przygotowuje się zestawy upominkowe z alkoholami. Zanim jednak wybierzemy konkretną butelkę dowiedzmy się, czy obdarowany gustuje właśnie w niej. Czasem zamiast drogiej whisky lepiej będzie wybrać nawet piwa regionalne, które uwielbia dany wujek czy brat. Do nich niech będzie dołożona przekąska pasująca do rodzaju alkoholu.

Co zawiera kosze prezentowe dla rodziców?

Tu możemy już bardzo mocno zaszaleć. Rodziców znamy bowiem zazwyczaj bardzo dobre i wiemy, co sprawi im największą radość. Oczywiście takie kosze upominkowe również mogą być wypełnione słodkościami czy alkoholem. Do nich jednak można dodać także ładnie zapakowany miód, pyszną kawę czy herbatę, filiżankę, małą dekorację stołową, płytę z ciekawą muzyką lub nawet książkę. A gdy chcemy taki upominek ofiarować w okolicy Bożego Narodzenia, nasze kosze świąteczne na prezent dla najbliższych niech zawierają dodatkowo ładną bombkę czy mikołaja z wysokiej klasy czekolady. Słowem: to, co będzie przywodziło na myśl ten ciepły, uroczysty czas.